Kolektyvinės kelionės autobusu

Pastaruoju metu išaugo kolektyvinių kelionių srautas. Jei esate įmonės vadovas ar tiesiog turite draugų kompaniją ir esate sugalvoję kokį tikslą norite pasiekti ar kur nuvažiuoti savaitgalį, tai kelionė autobusu yra puikus sprendimas. Vienos, dviejų ar daugiau dienų kelionė į jūsų pasirinktą vietą yra puikus sprendimas kelionių entuziastams. Jeigu esate įmonė tai autobusas puikus pasirinkimas jums, nes kolektyvas labiau susivienija, dirba kaip komanda, atsiranda motyvacija ir tiesiog gerai praleidžia laiką ne darbo vietoje.

Jei jus išsirinkote ko norite, pvz: vienos dienos kelionė į Anykščius, dviejų dienų kelionė į Gdanską ar Krokuvą, konferenciją į Latviją, mes jums padėsime ją suplanuoti pagal jūsų norą ir poreikius. Jums telieka sugalvoti kur norite keliauti, o mes pasirūpinsime, kad viskas praeitų sklandžiai prieš kelionę ir kelionės metu. Mes padedame apskaičiuoti maršrutus, patarsime kur ir kaip nuvykti, ką pamatyti, kaip užsisakyti. Iš jūsų pusės reikia tik noro.

Jeigu turite ką paklausti, tiesiog parašykite info@broliuturas.lt arba paskambinkit ir mes būtinai jums padėsime. Lauksim jūsų pageidavimų.